FAQ

Informacje ogólne

Gdzie kupię Italia Mi piace!?
W salonach sieci EMPiK, salonikach prasowych InMedio i Kolporter oraz w księgarniach językowych (np. sieci Omnibus, Polanglo, Bookland) zobacz więcej

Kiedy ukazuje się magazyn Italia Mi piace!
Co trzy miesiące.

wydanie w sprzedaży numer magazynu
styczeń/luty/marzec 2024 15 grudnia 2023 41/2024
kwiecień/maj/czerwiec 2024 15 marca 2024 42/2024
lipiec/sierpień/wrzesień 2024 15 czerwca 2024 43/2024
październik/listopad/grudzień 2024 15 września 2024 44/2024

 

Prenumerata

Dlaczego warto zaprenumerować Italia Mi piace!?
Prenumerata to najwygodniejsza i najtańsza forma zakupu magazynu. Wszystkie wykupione w prenumeracie numery wysyłane są do Państwa pocztą w połowie miesiąca - gdy tylko ukaże się najnowszy numer. Prenumerując pismo w razie ewentualnej podwyżki ceny magazynu, nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

Czy mogę zaprenumerować Italia Mi piace! w dowolnym momencie?
Tak. Prenumerata nie musi zaczynać się w styczniu. Prenumeratę można zamawiać przez cały rok.

Czy zamawiając prenumeratę poprzez wpłatę na konto należy ponadto wypełnić dodatkowy formularz?
Nie, wystarczy wpłacić na konto kwotę za prenumeratę, wpisać w polu tytułem jaki okres ma obejmować i zachować dowód wpłaty.

Na jakie konto mam wpłacić pieniądze na prenumeratę Italia Mi piace!?
Oto dane potrzebne do dokonania wpłaty:
Numer konta: 18 1140 2004 0000 3702 4324 6790
Dane odbiorcy: Colorful Media, ul. Lednicka 23, 60-413 Poznań
W polu "nazwa zleceniodawcy" należy podać imię i nazwisko prenumeratora oraz adres, na który mają być wysyłane magazyny.
W polu "tytułem" należy wpisać, od którego numeru ma się rozpoczynać prenumerata, a w przypadku zamawiania egzemplarzy archiwalnych, wyszczególnić je.

Jak długo od momentu wpłacenia pieniędzy na konto będę czekać na magazyn?
Od chwili, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (czyli ok. 1-2 dni od momentu wpłaty) w ciągu 1-5 dni roboczych wysyłamy magazyn/magazyny. W przypadku, gdy prenumerata rozpoczyna się od kolejnego numeru - magazyn wysyłamy jak tylko się ukaże, czyli w połowie miesiąca (marca, czerwca, września lub grudnia). Uwaga! Prosimy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wpłacane na poczcie mogą zostać zaksięgowane na naszym koncie nieco później.

Wpłaciłem pieniądze, ale nie otrzymałem prenumeraty. Dlaczego?
Niestety takie sytuacje czasem się zdarzają. Najczęstszą przyczyną jest przekazanie niepełnych lub błędnych danych z polecenia przelewu. Prosimy o skontaktowanie się z nami. Po uzupełnieniu danych adresowych natychmiast wyślemy gazetę. Jednocześnie przy zlecaniu przelewu prosimy o zwrócenie uwagi, czy zostały podane wszystkie dane (imię i nazwisko lub nazwa instytucji, ulica, numer domu, mieszkania, kod, miejscowość).

Jak otrzymać fakturę na zakup prenumeraty?
Po wpłaceniu pieniędzy na konto prosimy o jak najszybszy kontakt:
e-mail (prenumerata@colorfulmedia.pl) lub telefoniczny 61 833 63 28

 

Inne

Chcę współpracować z Waszym magazynem. Czy to możliwe?
Szukamy osób kreatywnych, znających dobrze język włoski, które chcą sprawdzić się pisząc do Italia Mi piace!. Chętnych prosimy o napisanie dowolnego próbnego tekstu i wysłanie go e-mailem (redakcja@colorfulmedia.pl). Prosimy też o dołączenie kilku informacji o sobie - skąd znasz język włoski, jakie są Twoje zainteresowania, o czym chcesz pisać w Italia Mi piace!. Spośród najlepszych prac wyłonimy osoby, które zaprosimy do współpracy.